Наташа Беквалац се огласи по повод пресудата против бившиот сопруг (ВИДЕО)

Денес е посебен ден за неа

Лука Лазукиќ денес е осуден на условна затворска казна од три години поради претепувањето на сопругата Наташа Беквалац.

Фото: „Свет“

Поп-пејачката моментално се наоѓа во Црна Гора каде што има неколку настапи, а со снимката од вчерашниот концерт објави краток коментар и на денешното случување врзано за Лазукиќ:

За мене е посебен ден денес. Ден на вистината и на победата на љубовта за мене и за моите деца“, порача Беквалац.

Извор: Свет

Видео: Инстаграм

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време