Маките на Дара Бубамара: „Сакаат да ми наштетат“

Пејачката проговори за експлицитните фотографии и снимки

Дара Бубамара во искрен разговор за „Сцена“ ја отвори душата и проговори за приватниот живот, но и за инцидентот кога на нејзиниот инстаграм-профил осамна видеоклип на кој пејачката симулира орален секс.

Да се разбереме, сите имаат такви фотографии, разликата е во тоа што јас сум јавна личност и цел сум им на луѓето што сакаат да ми наштетат. Мора да бидеш претпазлив во моја ситуација“, изјави пејачката.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време