Јелена Карлеуша прозборе за разводот : „Јас сум силна жена затоа што ме има одгледано силна жена!“

Конечно ја откри вистината

Фото: ATA IMAGES

Јелена Карлеуша се наоѓа во центарот на вниманието околу наводниот развод од сопругот Душко Тошиќ. Имњно, после порно аферата со фудбалерот Огњен Врањеш, следуваше смртта на нејзината мајка, Дивна Карлеуша. а потоа во медиумите се појавија информации дека Душко сака да се разведе од неа.

Фото: Принтскрин, Инстаграм

Сега пејачката со новиот пост на социјалните мрежи повторно ја потресе јавноста, пишува српски „Ало“.  Имено, пејачката напишала дека е силна жена затоа што ја одгледала силна жена, а сега се шпекулира дека со неа Карлеуша го најавила разводот, но и фактот дека ќе успее да го преброди и овој силен животен удар.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време