Анџелина Џоли пред нервен слом – Едвај успеала да се смири откако дознала дека Пит отишол на роденден кај Анистон

Се уште е љубоморна, иако не се заедно

Наводно и било многу тешко што Бред се појавил на роденденската забава кај поранешната и едвај успеала да ги сопре солзите откако дознала за ова

На јубилејниот роденден на Џенифер Анистон дојде и нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит, но и други познати ѕвезди, а во тоа време Анџелина Џоли била со пријател кој ја тешел затоа што и било тешко, пренесуваат американските медиуми.

Џоли во еден момент е фотографирана како влегува во такси каде што ја чекал пријател кој што ја испратил до влезот во ресторанот.

Инаку, Анџелина неодамна се врати од Бангладеш каде што беше во посета на најголемиот бегалски камп, а наводно и било многу тешко што Бред се појавил на роденденската забава кај поранешната и едвај успеала да ги сопре солзите откако дознала за ова.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време