Жежок танц на Сузана Гавазова во базен (ВИДЕО)

Што ѝ стана?

Фолк-пејачката Сузана Гавазова ги израдува следбениците на Инстаграм со видеоснимка на која заводливо танцува во танга-бикини на базен.

Како изгледа секси-танцот на пејачката, проценете сами:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

Видео: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време