Вил Смит непрепознатлив: „Јас сум во најлоша форма во мојот живот!“

Не остана ништо од мускулите, жените разочарани од изгледот на актерот

Холивудскиот актер Вил Смит објави фотографија на која позира во природа.

Ќе бидам искрен – јас сум во најлоша форма во мојот живот“, напиша тој под фотографијата на која се гледа заоблен стомак и заоблено лице.

Објавaта собра скоро четири милиони лајкови.

Ти си Вил Смит. Може да бидете во каква форма сакате, генијален, ова е најдобриот пост во историјата на социјалните мрежи, да бидеме реални, имате 52 години и изгледате одлично, вие сте во одлична форма поголемиот дел од животот. Заслужувате пауза…, ова се само некои од коментарите под објавата.

 

Да потсетиме, Вил Смит минатата година се најде во центарот на скандалот кога неговата сопруга јавно призна дека имала афера со пејачот Август Алсин, а неговата ќерка Вилоу неодамна откри дека таа практикува полигаморија, бидејќи верува дека моногамијата води до измама.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време