Кајли Џенер гола и крвава со исеченици по телото (ФОТО)

Ги потресе сите

Фото: Инстаграм

Намладата милијардерка во светот ги потресе своите фанови откако на социјалната мрежа Инстаграм се појави нејзина фотографија на која таа е потполно гола и прелиена со крв!

Благодарение на нејзиниот козметички бренд  „Кајли козметикс“, Кајли Џенер , стана најмладата милијардерка во историјата. Таа сега одлучи да направи несекојдневна стратегија, за промоција на истиот.

Во духот на „ноќта на вештерките“, Џенер ја најави својата нова колекција, така што позираше без облека, прелиена со крв. Овој потег нејзината публика, а особено следачите на Инстаграм ги остави без текст.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Најчестите коментари беа дека овој пат навистина претерала. „Ова е болно“, „Делуваш како некој да те искасапил“,  „Добро, кој ли те убеди дека е ова добра кампања?“

Сепак околу 10 милиони луѓе ја поддржаа оваа нејзина кампања, ако земеме во предвид дека и негативните коментари значат дека е таа е денес главна тема, целта е постигната.

Фото: Инстаграм

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време