Антониа Гиговска му кажа добредојде на летото – Ослабна 21 килограм, па се соблече во костим за капење

Секоја чест за новата форма!

Младата и талентирана пејачка Антониа Гиговска изминатиот период се фрли на здрав начин на исхрана и физичка активност и дојде до посакуваниот резултат – својата линија да ја доведе до совршенство.

Имено, Гиговска неодамна откри дела ослабела 21 килограм, а на социјалните мрежи често постира фотографии на кои ја покажува своја нова линија.

Иако се уште не е лето, Антониа ја отвори летната сезона. Имено, пејачката изминатиот период беше на патување во Анталија и го искористи времето да ужива и да ги полни батериите.

Меѓутоа, пејачката освен тоа уште уживаше под зраците на сонцето, првпат откако драстично ослабе се соблече во бикини и ја покажа својата завидна фигура.

Имено, таа позираше во костим за капење, а според приложнето Антониа изгледа никогаш подобро.

Под објавата доби еден куп позитивни коментари, а дали Гиговска и понатаму ќе продолжи да слабее или веќе е задоволна од овој изглед, останува да следиме.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време