Емили Ратајковски со голи фотки ги поздрави следбениците од Малдиви (ФОТО)

Британската моделка и актерка Емили Ратајковски повторно ги израдува своите многубројни обожаватели со фотографии на кои позира разголена на Малдиви, каде што одмора во друштво на својот сопруг.

 

 

View this post on Instagram

 

Hi. This is my butt in @inamoratawoman

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Вистинско совршенство“, „Преубава си“, „Бомбастична“, се само дел од коментарите на сметка на изгледот на нејзиното тело, кое, ќе признаете, е вистинско ремек-дело.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време