Како ви се допаѓа новата фризура на Никол Шерцингер?

Нов имиџ

Препознатлива по својата долга црна коса, популарната пејачка Никол Шерцингер ги изненади сите кога на доделувањето на модните награди во Лондон се појави со нова фризура.

Имено, изгледа дека ни таа не успеа да му одолее на новиот тренд кога станува збор за фризурите, па одлучи да се потстрижи во боб-фризура.

А како изгледаше на црвениот килим, погледнете во продолжение:

Gepostet von Nicole Scherzinger am Montag, 2. Dezember 2019

Фото: Фејсбук

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време