Билјана Дебарлиева прослави 25 години брак – Погледнете каква невеста била

Голем јубилеј за водителката и нејзиниот сопруг Јован

Водителката и ТВ – презентерка, Билјана Дебарлиева деновиве прослави 25 години брак.

Нејзиниот сопруг Јован на Фејсбук објави две фотографии, од нивната свадба и од прославата по повод две и пол децении и на тој начин и ја честита годишнината на својата сакана.

Инаку, парот има две деца, но тие не се експонираат во јавноста.

Дебарлирева за нив зборуваше неодамна во интервју за „Бекстејџ“, а што се откри можете да видите во видеото во продолжение:

Фото: Фејсбук

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време