Амал највљубена досега: Јавно го бакнувала Џорџ Клуни додека биле излезени!

Пресреќна!

ФОТО: Profimedia

Џорџ се шетка по Рим водејќи ја Амал за рака, која го привлекува сето медиумско внимание

Џорџ Клуни (58) има среќа во животот! Прво се оженил со најуспешната и најпаметната жена на светот, потоа таа му родила не само едно, туку две деца, плус заработува огромна сума на пари, бидејќи е најплатениот актер на светот.

Деновиве, Џорџ се шетка низ Рим водејќи ја за рака Амал, која го привлекува сето медиумско внимание.

ФОТО: Profimedia

Овој пат, Амал облекла смарагднозелена маичка со кратки ракави која ја искомбинирала со бело здолниште со везени детали.

Косата ја пуштила слободно да паѓа, а на нозете обула високи сребрени салонки.

Изгледа дека Рим позитивно влијае на познатиот пар, кој си разменувал нежности за време на вечерното излегување.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време