20 жени кои првпат ја потстрижале својата долга коса и добиле машка фризура: Изгледаат неверојатно! (ФОТО)

Неверојатно!

Ако со години носите долга коса, можеби треба да размислите за промена на фризурата

Дваесет жени одлучиле првпат во животот да се потстрижат и да носат многу кратка, машка фризура.

Инспирирани од големи имиња, како Лејди Дајана и Одри Хепберн, овие храбри жени отишле кај стилистката Кристина и им се препуштиле на нејзините вешти раце.

Погледнете како изгледаат…

По карантинот отишла на фризер: Од долгата оштетена коса ѝ направил фризура од соништата! (ВИДЕО)
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време