По карантинот отишла на фризер: Од долгата оштетена коса ѝ направил фризура од соништата! (ВИДЕО)

Се подмладила 10 години!

Видео што ќе ве натера да го промените имиџот

Со години ја пуштала косата со желба да добие убава фризура и совршена должина. Меѓутоа, квалитетот на нејзината коса не ѝ ја дозволувал таа должина. Кршливите и оштетени влакна се обидела да ги скрие со често бојосување, што дополнително ја оштетувало косата.

Фризерот ѝ предложил да се потстриже кратко. Најдобрата одлука во животот на оваа жена била тоа што го послушала советот на стилистот. Уверете се во тоа и самите…

AMAZING SHORT HAIR TRANSFORMATION 🤩From long demaged hair to short chic haircut.

Gepostet von Krátkovlásky am Freitag, 13. März 2020

Видео што би го гледале по цел ден: Ова е доказ дека фризерите имаат магични моќи! (ВИДЕО)
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време