Наташа Беквалац посебно горда поради ќерка си Хана (ФОТО)

Кембриџ-диплома ви се молам!

Фото: принтскрин Инстаграм

Наташа Беквалац неколку пати досега има истакнато дека успехот во нејзиниот живот се нејзините две ќерки Хана (10) и Катја (1,5).

Таа тврди дека со постарата наследничка, која ја доби во бракот со бившиот ватерполист Данило Икодиновиќ – Дача, нема само пријателски однос, туку умее да биде и строга мајка. Посебно во обидот да и’ укаже дека образованието е многу важно, но изгледа на Хана школото ѝ оди од рака, па има време и за дополнителни активности.

Имено, популарната пејачка на својот инстаграм-профил откри дека Хана го положила испитот Кембриџ и добила диплома за нивото Б1.

 

View this post on Instagram

 

Cambridge diploma molim lepo🥰Council of Europe Level B1 …PREPONOSNA SAM🥳🥳🥳🥳#hana#mojacerka#volitemama❤

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Кембриџ-диплома ви се молам! Прегорда сум!“, кратко порача Наташа.

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време