Фотографијата не лаже: Ана Николиќ драстично го смени животниот стил (ФОТО)

Доказ дека се „истопила“

Ана Николиќ дефинитивно заврте нов лист! Со вишокот килограми, наталожени за време на бременоста, се бори со сиот расположлив „арсенал“, од козметичките третмани, преку исхраната, до напорна физичка активност, која сепак е најзначајниот вид борба.

Поп-пејачката објави фотографија од вежбалницата на која се гледа дека драстично ослабела и порача дека сега спортот е нејзин стил на живот.

 

 

View this post on Instagram

 

Sport…kao LIFESTYLE!🤸‍♀️🧘‍♀️🏊🏼‍♀️🏄‍♀️🏋️‍♀️

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време