Енрике Иглесијас вака си игра со своите близначиња (ВИДЕО)

Преслатко

Иако Енрике Иглесијас и Ана Курникова настојуваат децата да ги држат далеку од очите на јавноста, пејачот одвреме-навреме не може да одолее а да не ги израдува своите обожаватели споделувајќи ги веселите мигови од дружбата со 1,5 годишните близнаци Луси и Николас.

 

 

View this post on Instagram

 

😍🚌

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

На најновото видео кое го објави на својот инстаграм-профил русокосото момче и девојче возбудено ги допираат градите на својот славен татко по што тој имитира „струен удар“, што кај малечките предизвикува слатко смеење.

 

 

View this post on Instagram

 

⚡️⚡️⚡️

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Фото: Getty Images

Видео: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време