Доминација на црвениот килим: Популарните сестри ги украдоа сите погледи (ФОТО)

Модната недела во Њујорк почна вчера со гламурозна забава која сите ја очекуваа со нетрпение – популарната гала-забава на хуманитарната фондација „amfAR“. На галата присуствуваа голем број познати личности, но сите погледи ги украдоа сестрите Кардашијан – Кортни и Ким – кои се појавија во црни креации на модната куќа „Версаче“.

Постара сестра се одлучи за модел со висок шлиц, додека, пак, една година помладата Ким го истакна букното деколте.

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време