Во морето на бои, таа носела црно: Еве зошто синоќа сите гледале во Емили!

Овој фустан не е за секого

ФОТО: Profimedia

Директно од костим за капење, Емили скокнала во комплексниот фустан на Мајкл Корс

Емили Ратајковски (28) е американска актерка и модел која синоќа се појавила на доделувањето на наградите Тони во црн фустан со длабоко деколте.

Во морето на шарени и разиграни фустани, Емили се издвоила од останатите со овој црн фустан кој откривал многу.

ФОТО: Profimedia

На рацете имала низа сребрени белегзии, а косата ја скратила во модерна боб-фризура. Драматичната шминка со изразени очи и’ дала вамп изглед на актерката.

ФОТО: Profimedia

Фустанот од колекцијата на Мајкл Корс е направена со секси изрези околу половината, а наменета е само за дамите со изразено складно тело.

Само некој како Емили може да носи вакво провокативно парче!

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време