Сите се „згрозени“ од пластичните папучи на Ким Кардашијан (ФОТО)

Што мислите вие за нив?

Фото: Getty Images

Можеби Ким Кардашијан и Канје Вест се разведуваат, но дека меѓу нив нема зла крв, што би се рекло, потврди ријалити-ѕвездата со фотографиите објавени на својот инстаграм-профил.

Имено, Ким позира во жолт комплет за вежбање и пластични жолти влечки од брендот на бившиот сопруг – Yeezy. Текстот продолжува по огласот…

И додека на речиси сите им се допадна како ѝ стојат хеланките и спортскиот градник, на речиси никого не му се допадна нејзиниот избор на обувки.

Што мислите вие?

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време