Цеца VS Анастасија Ражнатовиќ: Тепачка за овој моден додаток

На која подобро ѝ прилега?

Популарната пејачка Цеца Ражнатовиќ неколку пати досега има изјавено дека таа и нејзината 20-годишна ќерка Анастасија Ражнатовиќ си позајмуваат облека и обувки една од друга, земајќи предвид дека носат ист број. Но изгледа ги менуваат и модните додатоци, на пример, црното капче, кое им е омилено на двете, а за тоа сведочат фотографиите објавени на нивните инстаграм профили.

Прва го промовира Анастасија, која објави фотка од капчето на 14 април.

 

sup? ? ☀

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

Потоа, на ред дојде мама Цеца, која објави селфи-фотографија на 28 април…

 

Samo vas radosno ljubim!???

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

… како и пред два дена!

 

Ja sam tu,u oci da ne gledam…..?❣

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Moja ledja, moja snaga! Moja sestra!

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Големи се шансите следна да се слика и Лидија Оцокољиќ, бидејќи добропознато е дека Цеца е многу блиска со својата сестра.

 

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време