„Убавина и здравје“ отсега достапна онлајн!

Кликнете на линкот!

Драги наши, веќе подолго време ни испраќате пораки и писма во кои прашувате и барате најтиражниот женски магазин „Убавина и здравје“ да можете да го прочитате во дигитална верзија, па поради отежаното движење заради мерките за заштита на јавното здравје од коронавирусот, одлучивме да одговориме на вашите барања и новиот број на магазинот, посветен на животот во доба на корона, сега можете да го прочитате ТУКА.

Кликнете на линкот и уживајте во дигиталното читање на вашата најверна пријателка, која исто така можете да си ја напавите и во печатена форма на продажните места и да ја зачувате во вашата домашна библиотека.

 

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време