Вклучете се во новата анкета на dm!

Ви благодариме што сте наш потрошувач!

Ви благодариме на довербата која ја имате во нас, како место за Вашето пазарување. Сакаме уште еднаш да го потврдиме значењето на нашиот слоган „Тука сум човек, тука купувам“ и со помош на оваа анкета да ги ставиме Вашите потреби и задоволство на прво место.

Го цениме Вашето мислење. Сакаме со Ваша помош, да го направиме Вашето пазарување во dm уште попријатно.

Сè што е потребно е да одвоите неколку минути и да одговорите на нашите прашања, а ние ќе се потрудиме секоја Ваша наредна посета на dm дрогериите да биде посебна!

Ви благодариме!

Вашиот dm

Кликнете тука и учествувајте

Анкета на dm

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време