Сека наместо со тегови, вежба со тренерот… БУКВАЛНО!

Фолк-пејачката повторно покажа како се „дига“ возрасен маж... на бутови

387

Фолк-пејачката Сека Алексиќ ги воодушеви вљубениците во фитнесот објавувајќи видеоснимка снимена во вежбалница.

 

Брачен тренинг: Сека вежба, а Вељко глуми тег (ВИДЕО)

Имено, на снимката ја гледаме Сека како без проблем го крева тренерот, но ако на неговите 90-тина килограми ја додадеме и тежината на машината, тогаш претпоставувате за колкаво оптоварување станува збор, нели? Токму затоа, голем број нејзини следбеници ја бомбардираа со комплименти, но и со совети да внимава на колената, кои лесно би можела да ги оштети доколку ги испружува нозете докрај, се вели во еден од коментарите.

 

💪🏼🤪🤩 @s_lazic

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време