„У&З декемвриска лавина на подароци“: „АВОН“ ќе израдува две наши читателки

14

Во рамките на декемвриската „лавина на подароци“, добропознатата компанија „АВОН“ ќе израдува една читателка со парфемот My Everything, а друга со зацврстувачки дневен крем против брчки Avon True Nutra Effects и со маскара Mark Big & Multiplied.

Доколку сакате да ги добиете на подарок, треба да нè лајкнете, да нè споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подарокот.

Добитниците од декемвриската „лавина на подароци“ ќе ги објавиме во јануарскиот број на списанието „Убавина и здравје“, кој излегува на 10 јануари.

Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! Ние сме тука за вашата убавина и здравје!

Прочитајте и
1 коментар
  1. Angela petkovska вели

    Prekrasni ste vie i najdobri ste nagrdava e najubava sto kje se izdravudam otkako ke da dobijm pozz

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време