„У&З декемвриска лавина на подароци“: „АВОН“ ќе израдува две наши читателки

45

Во рамките на декемвриската „лавина на подароци“, добропознатата компанија „АВОН“ ќе израдува една читателка со парфемот My Everything, а друга со зацврстувачки дневен крем против брчки Avon True Nutra Effects и со маскара Mark Big & Multiplied.

Доколку сакате да ги добиете на подарок, треба да нè лајкнете, да нè споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подарокот.

Добитниците од декемвриската „лавина на подароци“ ќе ги објавиме во јануарскиот број на списанието „Убавина и здравје“, кој излегува на 10 јануари.

Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! Ние сме тука за вашата убавина и здравје!

Прочитајте и
1 коментар
  1. Angela petkovska вели

    Prekrasni ste vie i najdobri ste nagrdava e najubava sto kje se izdravudam otkako ke da dobijm pozz

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време