Што мислите за венчавка во… патики?!

Нови тренди-обувки за модерни невести

89

Новата сезона ни носи нови трендови кои се доста иновативни и забавни, но кога станува збор за модата поврзана со венчавките – можеме да видиме многу повеќе интересни начини да изгледате невообичаено и оригинално на овој важен ден. На пример, со новите тренди-обувки за модерни невести!

Новите обувки се резултат на соработката меѓу брендовите Kate Spade Shoes и Keds, а ние мора да признаеме дека тоа е доста разновиден и импресивен дел во модата. Од патики со цветен дезен до модели покриени со светки. Погледнете како изгледа големата колекција невестински чевли!

Текст: А. Велјановска

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време