Една е мајка: Водителката со куп подароци за својот единец (ФОТО)

Една е мајка: Водителката со куп подароци за својот единец (ФОТО)

SHARE

mia-2„Дедо Мраз е приказна замали деца“, гласи описот на фотографијата која познатата водителка Миа Костова ја сподели на социјалните мрежи. И покрај тоа што навистина е така, сепак ако ја погледнете фотографијата, ќе сфатите што поточно мислела Миа. Андрија е едно многу среќно момченце, би додале ние.

mia

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор