Луксузен сет од три производи за една наша читателка: Vichy Set Slow...

Луксузен сет од три производи за една наша читателка: Vichy Set Slow Age

SHARE

„Септима“ ќе израдува една читателка на септемврискиот број на списанието „Убавина и здравје“ со луксузен сет од три производи.

Иновативната формула Vichy дејствува на првите знаци на стареење. Slow age содржи пробиотик бифидус, кој дејствува на враќањето на нормалната микрофлора на кожата, екстракт од корен од бајкалска капа со антиоксидативно дејство, минерална термална вода и СПФ 25. Кожата е моментално хидратизирана и заштитена, брзо закрепнува и зрачи со здравје и со младост.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор