Капути што се апсолутен моден хит оваа зима (ФОТО)

Капути што се апсолутен моден хит оваа зима (ФОТО)

SHARE

Овие топли капути ги забележавме во колекциите на брендовите Rebecca Taylor и Coach. Претставени на пистите за сезоната есен/зима 2016/2017, капутите налик на кадифено мече станаа моден фаворит оваа сезона, а инвестирањето во ваков модел ќе ви се исплати бидејќи со сигурност ќе ве заштити од студот.

1 2 3 4 5 6 7 8

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор