Парам-парче: Ким Кардашијан ваква замина на ручек (ФОТО)

Парам-парче: Ким Кардашијан ваква замина на ручек (ФОТО)

SHARE

kimАмериканската стралета Ким Кардашијан во текот на вчерашниот ден ручаше во ресторанот на популарниот хотел „Бел ер“, но во малкунеобично издание. Имено, откако се врати на социјалните мрежи, Ким ја гледаме претежно во парчиња од колекцијата на нејзиниот сопруг Канје Вест, кои претходно не му прилегаа на нејзиниот стил на облекување – тесна облека, припиена за телото, која максимално и’ ги истакнуваше препознатливите облини.

kimПо грабежот во Париз и по пвлекувањето од јавноста, Ким се врати во широки парчиња, како што се искинатите фармерки во кои зјапаа сите минувачи… А еве зошто:

kim-2 kim-3 kim-4 kim-5 kim

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор