Моден предизвик: Која подобро ги носи – Јелена или Елена? (ФОТО)

Моден предизвик: Која подобро ги носи – Јелена или Елена? (ФОТО)

SHARE

Чизмите со кои поп-пејачката Јелена Карлеуша предизвика бура од коментари на Инстаграм осамнаа и на нозете на нашата воителка Елена Стефановска. А која од двете дами подобро ги искомбинирала, проценете сами:

 

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор