Џенифер Лопез го воскресна овој моден тренд (ФОТО)

Џенифер Лопез го воскресна овој моден тренд (ФОТО)

SHARE

Овој популарен тренд се вклопуваше со се’ што се носеше во 90-тите години на минатиот век, а не се сомневаме дека ќе стане хит и сега. Дали се сеќавате на обетките – алки?

dzej-lo-1Пејачката Џенифер Лопез веќе неколку пати ни покажа дека алките се враќаат на голема врата. Таа не пропушта пригода за која може да ги стави, сепак, најдобро прилегаат доколку косата ви е врзана во коњско опавче или во балерински-кок, бидејќи тогаш се највпечатливи.

dzej-lo-2

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор