Лила ги воодушеви обожавателите со оваа фотографија

Лила ги воодушеви обожавателите со оваа фотографија

SHARE

Нашата популарна водителка Лила Филиповска ги воодушеви своите следбеници на социјалните мрежи со објавената фотографија на која ја гледаме беспрекорно нашминката и средена за снимањето на популарната ТВ-емисија „Се’ или нешто“. На фотографијата, како што забележувате, убавата Лила има употребено „глитер“ на јаболчните коски, кои совршено ги истакнуваат контурите на нејзиното лице!

lila-f-650x479

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор