Јелена Карлеуша покажа како ја одржува својата линија (ФОТО)

Јелена Карлеуша покажа како ја одржува својата линија (ФОТО)

SHARE

Таа важи за една од најзгодните пејачки во регионот. И покрај тоа што ја „обвинуваат“ дека редовно ги дотерува фотографиите што ги објавува на социјалните мрежи, Јелена Карлеуша сепак и во жива изгледа тип-топ, а фотките што неодамна ги објави на својот инстаграм-профил откриваат како го постигнува тоа…

„Ѓавол и ангел“, напиша пејачката изразувајќи се преку емотикони во описот на објавените фотки, сакајќи на шеговит начин да покаже дека нејзиниот сопруг Душко Тошиќ ја измачува со склекови…

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор