Цеца Ражнатовиќ, не сакајќи, создаде „чудовиште“ (ФОТО)

Цеца Ражнатовиќ, не сакајќи, создаде „чудовиште“ (ФОТО)

SHARE

Фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ, не сакајќи, создаде „чудовиште“. Добро, не како она на д-р Франкештајн, но сепак станува збор за трансформација што е малку морничава.

Имено, Цеца ја посоветувала пејачката Андреана Чекиќ да направи пластична операција на носот, притоа, не очекувајќи дека таа нема да застане само на… носот. Таа на новата фотографија по пластичната хирургија, која ја објави на социјалните мрежи, шокираше многумина поради сличноста со Цеца, но од помлади години.

Погледнете и проценете сами:

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор