Пушти срце: Популарната пејачка објави фотографии на кои позира со сопругот

Пушти срце: Популарната пејачка објави фотографии на кои позира со сопругот

SHARE

Популарната пејачка Јелена Томашевиќ е позната по тоа што ретко објавува фотографии од приватниот живот. На нејзините профили на социјалните мрежи, најчесто се гледаат фотографии од нејзините настапи и промоции, но речиси никогаш и оние на кои позира со својот исто така популарен сопруг, актерот Иван Босиљчиќ. Токму затоа, нејзините следбеници пријатно ги изненадија поновите фотки што осамнаа на нејзиниот инстаграм-профил, а на кои ја гледаме во вечерна прошетка низ Дубровник во друштво на Иван.

❤ @ivanbosiljcicofficial #dubrovnik #stradun #love

A post shared by Jelena Tomasevic Bosiljcic (@jelenatomasevic_official) on


 

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор