Провокативно: Мелита гола и сама в кревет (ФОТО)

Провокативно: Мелита гола и сама в кревет (ФОТО)

SHARE

Мелита не би била Мелита ако не ја „вознемири“ машката популација во земјава.

Тоа најчесто го прави на социјалните мрежи, каде постојано објавува провокативни фотографии. Овој пат Мели смело објави фотка на која позира гола в кревет.

Очигледно познатата водителка нема намера да се повлече од очите на јавноста, безразлика што веќе подолго време е без ТВ-ангажман…

Погледнете:

A post shared by MELITA ♏ (@melitameli) on

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор