Карлеуша излезе на вечера со Душко, па кидна во тоалетот да го...

Карлеуша излезе на вечера со Душко, па кидна во тоалетот да го направи ОВА (ФОТО)

SHARE

Поп-пејачката Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ повторно се заедно во Белград откако фудбалерот ја искористи паузата меѓу тренинзите да „скокне“ од Турција дома. Сопружниците вчеравечер излегоа во познат белградски ресторан, но ЈК едвај дочека да оди во тоалет за да сликне едно „селфи“ во огледалото и да ги покаже своите прескапи сандали „прада“.

 

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор