Го најави настапот „врцкајќи“ се во долна облека: Дара Бубамара (ВИДЕО)

Го најави настапот „врцкајќи“ се во долна облека: Дара Бубамара (ВИДЕО)

SHARE

Фолк-пејачката Дара Бубама го најави својот настап во Будва со „врцаво“ видеоклипче објавено на нејзиниот инстаграм-продил, на кој ја гледаме во црн костим за капење… или црна долна облека, би рекле ние. Всушност, проценете сами:

😘😘😘Splendin❤️veceras / Budva/ Maltez-Rafaelo❤️club❤️

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор