Гоца Тржан им возврати на „хејтерките“: „Ќе добиете брчки од љубомората“ (ФОТО)

Гоца Тржан им возврати на „хејтерките“: „Ќе добиете брчки од љубомората“ (ФОТО)

SHARE

Пејачката Гоца Тржан ја нападнаа обожавателките на инстаграм-профилот обвинувајќи ја дека правела корекции на лицето, но тоа толку многу ја разлути пејачката што одлучи да им се обрати јавно:

„Мене секогаш ми е најгениално тоа што коментарите на темата ботокс, силикони и што ти уште не ги оставаат преубавици на кои им се заклучени профилите. И сите многу се разбираат во тематиката бидејќи никопгаш не направиле корекции!!! Ве сакам, девојки, вас и вашата женска малициозност, но не заборавајте едно „и ќе добие брчки од љубомората, а таквите брчки се најлоши“. Мал совет до сите, обидете се во другите луѓе прво да ги забележувате убавите нешта, тоа ќе ве облагороди и животот ќе ви биде многу поубав. Бидејќи, реално, секој ваш коментар повеќе зборува за вас одошто за личноста што ја коментирате. Мене не можете ниту да ме навредите, ниту да ме повредите, не станува збор за мене, ви давам пријателски совет како да ја разбудите убавината во себе“, порача Гоца на својот инстаграм-профил.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор