Водителката го прослави 40-от роденден со најблиските и со новиот член на...

Водителката го прослави 40-от роденден со најблиските и со новиот член на семејството

SHARE

Хелена Роза вчера го прослави 40-от роденден заедно со сопругот Игор, синот ќерката Кјара и нејзиното момче. Ова е прва семејна фотографија по доаѓањето на новиот член во семејството – синот што водителката го роди пред две недели.

Се разбира, тука се и скапите подароци што убавата водителка ги доби од сопругот и од ќерка си.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор