Бившиот на Елена Ристеска ги честита празниците со новата сопруга (ФОТО)

Бившиот на Елена Ристеска ги честита празниците со новата сопруга (ФОТО)

SHARE

bojan-2

Бившиот сопруг на поп-пејачката Елена Ристеска, Бојан Ивановски, во ноември 2016-та година вторпат го изговори судбоносното „да“, овој пат со новата избраничка Лина. Тазе младенците деновиве им посакаа најубави желби на своите најблиски со фотографија направена покрај новогодишната елка.

bojan-1

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор