БЕШЕ „БОМБА“, А ДЕНЕС ИЗГЛЕДА УШТЕ ПОДОБРО: Накова е секси-мама (ФОТО)

БЕШЕ „БОМБА“, А ДЕНЕС ИЗГЛЕДА УШТЕ ПОДОБРО: Накова е секси-мама (ФОТО)

SHARE

Познатата манекенка Александра Накова долго време не беше присутна во јавноста и, се разбира, со добра причина. Таа се оствари како мајка и пред три години на свет ја донесе малечката Леа.

Меѓутоа, дека Александра уште изгледа како девојка од милион долари говорат и новите фотографии кои таа ги објавува на социјалните мрежи.

Со други зборови, Накова изгледа уште посексапилно, а последната фотографија која ја објави на својот Инстаграм, најдобро сведочи за тоа…

Погледнете:

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор