Фотка што покажува каква клима владее во домот на Наташа Беквалац (ФОТО)

Фотка што покажува каква клима владее во домот на Наташа Беквалац (ФОТО)

SHARE

Ако некој се сомнева дека во семејството на Наташа Беквалац и Лука Лазукиќ владее идила, оваа фотка дефинитивно ќе го разубеди во тоа.

…da je vazno samo ono sto se ne da kupiti❤

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

„Моите два човека“, порача пејачката во описот на фотографијата што ја објави на својот инстаграм-профил, а на која позира со помладата сестра Кристина Беквалац и со тазе-сопругот.

Moja 2 coveka😍

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор