ПРЕМИЕРА: Погледнете го најскапиот видеоспот на Цеца (ВИДЕО)

ПРЕМИЕРА: Погледнете го најскапиот видеоспот на Цеца (ВИДЕО)

SHARE

ceca-promo2

Фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ ги израдува своите обожаватели со екранизација на баладата „Анѓео другог реда“. Спотот го сработи продукциската куќа „Токсик“, а снимен е на островот Мамула во Црна Гора. Погледнете го насјакпиот спот во кариерата на популарната пејачка:

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор