SHARE

Иако на офотографиите што ги објавува на социјалните мрежи ја гледаме стокмена од глава до петици, сепак, и Сека Алексиќ умее да се опушти и недотерана да излезе до својот дом. Благодарение на папарацо-фотографиите што ги преплавија социјалните мрежи, популарната фолкерка ја гледаме во поинакво светло… Помалку гламурозно и блескаво.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор