Јелена Карлеуша заврши на „шиење“ (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша заврши на „шиење“ (ВИДЕО)

SHARE

Контроверзната поп-пејачка Јелена Карлеуша, која трета сезона е член на жирито во музичкиот натпревар „Гранд-ѕвезди“, доживеа незгода среде снимањето на новата емисија.

Имено, динамичната Јеца му се придружи на еден од натпреварувачите на сцената, танцувајќи со него, но среде танцот и’ пукнаа тесните панталони, по што мораше на шиење. И тоа среде студиото на Коштњак каде што се снимаат “Гранд-ѕвездите“!

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор