Емина Јаховиќ „го намести“ сопругот (ВИДЕО)

Емина Јаховиќ „го намести“ сопругот (ВИДЕО)

SHARE

Emina Jahovic i Mustafa Sandal vencanjeПоп-пејачката Емина Јаховиќ на својот инстаграм-профил објави кратко видео на кое ја гледаме со сопругот Мустафа Сандал. Видеото им го привлече вниманеито на нејзините многубројни обожаватели затоа што на него се гледа како Емина го „мести“ популарниот сопруг, кој мисли дека позираат за селфи-фотографија, додека таа снима видеоклип.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор