Бисквит-торта со путер од кикиритки (ВИДЕО)

Бисквит-торта со путер од кикиритки (ВИДЕО)

SHARE

Ви претставуваме многу едноставен, но мошне вкусен рецепт: како да приготвите бискивт-торта со фил од путер од кикиритки и со чоколаден прелив.

 

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор