Сакаше обожавателите да ги израдува со селфи-фотографија, но по 300 обиди излезе вака (ФОТО)

Меган Фокс се спореди со реанимиран мртовец

Иако важи за една од најубавте жени на светот, актерката Меган Фокс не мисли дека е така. Често е самокритична, особено кога ќе застане пред фотообјекивите. Одлучи да ги израдува обожавателите со селфи-фотографија, на кои требало да изгледа свежо, задоволно и младешки, но нештата тргнале во погрешна насока.

По триста обиди, се откажала, објавувајќи ги фотографиите што се прифатливи донекаде, а порака ги насмеа многубројните следбеници.

Направив околу 300 слефи-фотки и изгледам како реанимиран мртовец на 297 фотографии. Ова се преостанатите 3! Успешни се 1%!“

Сепак, нејзините обожаватели не се согласуваат со неа, па затоа ја наградија со милионски лајкови.

Како вам ви изгледа Меган?

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време